Fake Posta nedir, nasıl alınır, nerelerde kullanılır

Fake Posta nedir, nasıl alınır, nerelerde kullanılır

Fake Posta (okunuşu feyk meil, feyk posta), sahte mail anlamına gelmektedir. Bazen kendinize ait kişisel mail adresinizi vermek istemediğiniz durumlar ile karşılaşırsınız. Örneğin gizlilik gerektiren, kişisel bilgilerinizi vermek istemediğiniz bir siteye üye olacaksınız. Üyelik formunu doldururken isim, soyisim, adres, telefon gibi kısımları gerçek olmayan yanlış bir şekilde yazabilirsiniz. Peki ya email adresiniz? Burada çoğu sitede olduğu gibi mail adresinizin doğru olduğunu teyit etmek amacıyla, yazmış olduğunuz mail adresine aktivasyon linki yada aktivasyon kodunu içeren bir mail gönderilmektedir. Bu nedenle email adresinizi rastgele, gelen mailleri okuyamayacağınız bir mail adresi yazamazsınız. İhtiyacınız olan şey, üye olmadan hızlı ve kolay bir şekilde size 10dk'lık bir fake email adresi sağlayan ve bu Fake Posta adresine gelen mailleri okuyabileceğiniz bir site; Fake Posta.

Fake Posta servisi sizden üye olmanızı, kişisel bilgilerinizi ve paranızı istemez. Fake Posta sitesini ziyaret ettiğinizde size bir Fake Posta adresi oluşturur. Oluşturulan bu mail adresi ile istediğiniz yere üye olabilir, gelen mailleri okuyabilirsiniz. İşiniz bittiğinde sayfadan çıkmanız yeterli. Daha sonra size ait email adresini kimseye vermiyoruz. Gelen maillere de erişim sağlanamamaktadır.

Fake Posta adresi oluşturma ile anonim olarak facebook'a üye olabilirsiniz. Benzer şekilde twitter, instagram, pinterest gibi sosyal sitelerdede çalışmaktadır.

Fake Posta adresinin bir diğer kullanım alanıda reklam, tanıtım gibi spam yani istenmeyen postalara muhatap olmak istemediğiniz durumlarda kişisel mail adresiniz yerine Fake Posta adresi ile üye olmaktır.

Bir siteye güvenmiyorsanız kişisel mail adresinizi vermeyiniz.

Anonim olarak üye olmak için Fake Posta adresi kullanınız.


tagfakeposta, fakemail, feyk mail, feyk posta
12/03/2021 17:01alarm
geçici mail, geçici mail adresi, geçici mail aç, hızlı geçici mail, fakeposta aç, fake posta, temp mail aç